Tarihçe
Kuruluş tarihi 2002 olan Pikare; Hukuk, Yazılım , Design, İnşaat ve Finans başlıkları altında şirketleşerek hizmet katmanlarını güçlendirmiştir. Yola çıkış noktası, işletmelerin ihtiyacı olan hizmet alanlarını, tek çatı altında toplayarak, müşterilerini çözüme ulaştıracak bütünlüğü sunmaktır. Pikare kuruluş mimarisi "BİLGİ ŞİRKETİ" temellerine dayandırılmıştır.
BİLGİ ŞİRKETİ kavramı ile bir ilki hedefleyen Pikare, bu yenilikçi yaklaşımla farklılığını ortaya koymuştur. BİLGİ ŞİRKETİ olmanın gerekliliğine uygun olarak, hizmet alanlarını sürekli genişletip, iş uzmanlıklarını derinleştirerek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktadır.
Belirlemiş olduğu Hizmet dalları içerisinde gün geçtikçe deneyimlerini arttıran Pikare Şirketleri, Ticari hayatın esnekliği çerçevesinde Yatay ve Dikey büyümeler yapmaktadır. Uzmanlaştığı alanlar çerçevesinde farklı ve yeni hizmet dallarını keşfederek, sektörel konularda öncülük etmektedir. Farklı lokasyonlarda bulunan tüm şirketlerini 2015 yılında tek bir merkez ofis bünyesinde fiziki olarak bir araya getirmiştir. Pikare bu buluşmayla kuruluş amacına uygun olarak gerçek bir BİLGİ ŞİRKETİ olmuştur.
SPONSORLUKLAR
Bilişim Zirvesi - Gümüş Sponsorluk Ladies First on Technology - Gümüş Sponsorluk Bilişim Zirvesi Çocuk - Gümüş Sponsorluk Teknoloji Platformu - Gümüş Sponsorluk BT Vizyon - Gümüş Sponsorluk
••••
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN!
İLETİŞİM
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır