Paylaşmak
sosyal sorumluluk
Pikare, sosyal sorumluluk anlayışını eğitim kurumları, yoksul koruma programları, kimsesizler, doğa koruma projeleri , sağlık hizmetleri ve tarihi eser restorasyonları çerçevesinde gerek özel STK’lar gerekse devlet kurumları eşliğinde yıllardır sürdürmektedir. Birçok özel STK’ya destek veren Pikare, kendi bilgi ve becerilerini bu kuruluşların faydası ve hizmet alanlarına destek için istekli olarak işbirliğine devam etmektedir. İlgili projeleri inceledikten sonra, ihtiyaç oluşan alanda destek verebilmeyi bir vazife bilen Pikare, bu hizmetlerin nesilden nesile devam edebilmesi için ekibini, projelerin içine dahil ederek sorumluluğun devamlı ve köklü olmasını istemektedir.
ÇOÇUK ESİRGEME HAYAT PROJESİ
HAYAT olarak isimlendirdiğimiz bu yazılım, kimsesiz çocukların özlük bilgileri başta olmak üzere tüm sağlık taramaları, idari yazışmaları ve durum değerlendirmelerinin yönetildiği kapsamlı bir projedir.

İlerleyen yıllarda kimsesiz çocukların korunduğu tüm kampüslerde çalıştırılması hedeflenen proje, hala geliştirilmeye devam ederek kapsamını daha da genişletmektedir.
BEYAZIT K12
Üstün yetenekli çocukların İlkokulu olarak bilinen bu güzide okulumuzun tüm web alt yapısı ve e-bülten iletişim araçları tarafımızdan sağlanmaktadır. Bu vesile ile çocukların ve öğretmenlerin keyifle gezebilecekleri bir web platformu oluşturulmuştur.

Eğitim dokümanlarından, sınav sorularına, etkinlik ve faaliyet yönetimlerinden sınav duyurularına kadar bir çok modülle çalışan yazılım, eğitime destek verebilmenin onurunu taşımaktadır.
KANKA PROJESİ
Emniyet Ailesinin parçası olan ÇOCUK ŞUBE’nin maskotu KANKA’nın web hizmetleri Pikare tarafından sağlanmaktadır. Ülkemizin geleceği olan çocukların, korunması ve suça bulaşmasını engelleyen bu projeye destek vermekten çok mutluluk duymaktayız.
CEVAK
Denizli Civril İlçesi Vakfı olan Özel STK’nın web sitesi sunumu, tasarım ve yazılım hizmetleri uzun yıllardır Pikare tarafından desteklenmektedir. Değerli Cevak Yönetimindeki bu hayırsever insanlara, bizleri de yanlarına aldıkları için çok teşekkür ederiz.
YESİ
Eğitim ve Yardımlaşma derneği olan YESİ, 4 yıldır web hizmetlerini ve iletişim doküman tasarımlarını Pikare ile çalışarak yürütmektedir. Bizi kendileri gibi gören bu büyük ekibe teşekkür ederiz.
E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLUN!
İLETİŞİM
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır